Peri Tozu izle

Posted in 2008 filmleri, Drama Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Peri Tozu izle


Film : Peri Tozu

Yapım : 2007

Tür : Dram, Romantik

Yönetmen : Ela Alyamaç

Oyuncular : Mehmet Ali Nuroğlu, Kaya Akkaya, Damla Özen, İpek Değer

Film hakkında bilgi : Hayat dolu ve etrafına neşe saçan Deniz ve en sevdiği arkadaşı Emre, çocukken birbirlerine söz verirler. Ne olursa olsun hiç ayrılmayacak ve kendi yarattıkları “Düşler Ülkesi”nde yaşayacaklardır.
Kendi kararlarını vermekten hep kaçınmış, geçmişiyle boğuşan Cem, kız arkadaşının ısrarları ile evlilik karambolüne girmek üzeredir. Deniz’in hayatı Emre’nin ani bir kalp krizi geçirmesiyle altüst olur. Deniz arkadaşını iyileştirebilmek için Cem ile sihir ve umut dolu bir yolculuğa çıkar.
Tesadüflerin bir araya getirdiği Deniz ve Cem’in, çıktıkları yolculukta kat ettikleri duygusal gelişmeler ve sihirli Peri Tozu, İstanbul’a döndüklerinde onları yeni maceralara sürükleyecektir.

Alternatif

Kolpaçino izle – Kolpaçino fragman izle

Posted in 2009 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yönetmen Şafak Sezer, Atıl İnaç
Oyuncular

* [Şafak Sezer] Şafak Sezer
* [Ali Sürmeli] Ali Sürmeli
* [Aydemir Akbaş] Aydemir Akbaş
* [Hakan Ural] Hakan Ural
* [Burcu Suna] Burcu Suna

Filmin Konusu 2009 yerli yapımı komedi filmi

Son Ders: Aşk ve Üniversite (2008)

Posted in 2008 filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Iraz Okumuş
Oyuncular: Dost Elver, Ege Aydan, Ferhan Şensoy, Ece Uslu, Engin Hepileri, Kaan Urgancıoğlu, Durul Bazan, Ekin Türkmen, Birce Akalay, Burak Sarımola, Neriman Uğur
Filmin Konusu: Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi üniversitedeki müfredatla sınırlı kalmaz. Bu yeni hoca iddiasızdır, “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca’nın geçmişi ile üniversite öğrencisi Ulaş’ın hayatı garip bir şekilde kesişir.
[ad#yazi-ici]
Parça 1

Parça 2

Parça 3

Cennet (2007)

Posted in 2007 filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yönetmen: Biray Dalkıran
Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Zeynep Papuççuoğlu, Fahriye Evcen, Şendoğan Öksüz, Aytaç Ağırlar, Tülay Bekret, Cüneyt Sayıl, Yusuf Ekşi, Can Anamur, Mehmet Birkiye
Filmin Konusu: “Onun adı A, Can değil sadece A.”
Can 29 yaşında Atipik psikoz ve düşük zekasına rağmen büyük hayal gücüne sahip bir adam. Yaygın tanımıyla geri zekalı.
7 yaşında annesi öldüğünde yaşadığı travma sonucu annesinin hayaliyle yaşamaya başlamış ve annesi dışında kimseyle iletişime giremediği bir çocukluk geçirmiş. Bu yüzden kendine ait bir cennet yaratmış. Ve bir gün cennetinde tek başına değil güzel bir kızında ona eşlik ettiğini fark eder.
Bu hikaye, kendi kurduğu cennetinden çıkarılıp yalancı bir cennette, akıllı bir yetişkin olabilme şansı verilmiş bir çocuğun hikayesi.
Ya da bu masal ile gerçeğin hikayesi.

Play tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp yeniden play e basınız.. Filmleri kesintisiz izlemek için play e basıp durdurunuz 5 dak sonra izlemeye başlayınız.. Çalışmayan linkleri mail adresinizde yazarak bildiriniz en kısa sürede linki düzeltip size filmin izlemeye hazır olduğunu haber verelim. Herkese İyi seyirler…

Hazan Mevsimi : Bir Panayır Hikayesi (2008)

Posted in 2008 filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yönetmen:Mehmet Eryılmaz
Oyuncular:Zümrüt Erkin, Fatih Al, Erol Babaoğlu, Tarık Köksal, Ahu Sıla Bayer, Halil Kumova, Figen Yalçın, Erol Tezeren
Filmin Konusu:

Bu, birbirine umutsuzca aşık olmuş iki insanın bir panayırda geçen hikayesidir. Panayırın yakınındaki inşaatta çalışan Cemal ile, bulunduğu her panayırda çalışan gezgin şarkıcı Nurşen’in hikayesi.

İkisi de bir yere kök salamayan, rüzgar nereden eserse oraya savrulan insanlar. Her ne kadar renkli ve eğlenceli bir hayat olduğu sanılsa da, panayırda çalışmak hiç de göründüğü gibi değil.

“Hazan Mevsimi” kendi tarzındaki yerel dili çok iyi kullanan ve titizlikle kaleme alınmış bir modern çağ peri masalı…

webmaster wordpress
Bu sitede Online Film izleyin. Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. film izle | yabancı film seyret