Las Edades De Lulu

Posted in +18 filmler, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yönetmen: Bigas Luna
Oyuncular: Francesca Neri, Óscar Ladoire, María Barranco, Fernando Guillén Cuervo,
Rosana Pastor, Javier Bardem, Juan Graell
Filmin Konusu: Onun arkadaşı olamazsınız, ancak en mahrem sırdaşı olabilirsiniz.
Yenilgilerini yalnız yaşayan, ama yalnızlığına yenilmeyen bir kadın Lulu. Hem küçük bir kadın hem de yetişkin bir kız. Her yaşında. Onun için önce yaşamak, sonra düşünmek geliyor. Ya sizin için?
Aşk ve cinsellikle aynı anda tanışan şanslı kadınlardandı. Sonra ikisinin de bağımlısı oldu. Cinselliği sapkınlıktan ayıran çizginin ne kadar ince olduğunun farkındaydı.
Endişelerinizi, yargılarınızı bir kenara bırakın, ve Lulu’nun hayatına tanıklık edin. Cesaretin, tutkunun ve aşkın yanında yalnızlık ve acı da yaşayacaksınız.
Ama asla pişman olmayacaksınız.
Lulu hiç olmadı…
İnanmayacaksınız ama bu aşk! Hem de… “sırılsıklam”

“Lulu, dünyada 1 milyondan fazla satıldı.
21 dile çevrildi! İtalya, ABD, Fransa, Japonya,Yunanistan, İsveç, Çin ve Yeni Zelanda’nın da aralarında bulunduğu 27 ülkede bestseller oldu!”
“Pablo bana döndü: ‘Bana söz vermeni istiyorum.’ Başımı olur anlamında salladım. ‘Ne olursa olsun daime iki şeyi hatırlayacağına söz vermeni istiyorum. Bunu hatırlayacağını söyle bana.’ Başımı tekrar salladım. ‘Birincisi, seks ve aşk birbirinden tamamen farklıdır. İkincisi, dün gece yaptığımız bir aşk eylemiydi.’ Gözlerine dikkatle baktım. ‘Söz veriyorum.’ Gülümseyip alnımdan öptü ve benimle vedalaştı.”"Güle güle Lulu. Cici ol ve büyüme!”

Ödüller:
1989 Le Sonrisa Vertical Erotik Edebiyat Ödülü
Arkadaslar bu kitapi filim olarak cevirirler ve ortaya harika bir Erotic filimi cikar tam bizim istediyimiz filim diyorum ve sizlere IYI EGLENCELER DİLERİM

Play tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp yeniden play e basınız.. Filmleri kesintisiz izlemek için play e basıp durdurunuz 5 dak sonra izlemeye başlayınız.. Çalışmayan linkleri mail adresinizde yazarak bildiriniz en kısa sürede linki düzeltip size filmin izlemeye hazır olduğunu haber verelim. Herkese İyi seyirler…

Bu içerik yayından kaldırılmıştır