Forrest Gump izle – Tom Hanks filmi

Posted in Dram Filmleri, En iyi filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Yönetmen Robert Zemeckis
Oyuncular

* [Tom Hanks] Tom Hanks
* [Gary Sinise] Gary Sinise
* [Haley Joel Osment] Haley Joel Osment
* [Robin Wright Penn] Robin Wright Penn
* [Sally Field] Sally Field

Filmin Konusu 1994 yapımı usta oyuncu tom hanks başrollerde hüznü dramı romantizmi ve komediyi aynı anda içinde barındıran güldürürken bile düşündüren 10 üzerinden 8,8 lik bir puana sahip en iyi filmler dalında 4. sırada bulunan müthiş bir film herkese iyi seyirler..

Play tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp yeniden play e basınız.. Filmleri kesintisiz izlemek için play e basıp durdurunuz 5 dak sonra izlemeye başlayınız.. Çalışmayan linkleri mail adresinizde yazarak bildiriniz en kısa sürede linki düzeltip size filmin izlemeye hazır olduğunu haber verelim. Herkese İyi seyirler…

Alternatif

Alternatif
Play tuşuna basınız ve bekleyiniz.Video oynatıcı en iyi şekilde izlemeniz için ayarlanacaktır..

Alternatif – Partlı Sistem
Melekler ve Şeytanlar – Angels And Demons Fragmanı İzle

Posted in 2009 Filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Film Fragmanları, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yönetmen Ron Howard
Oyuncular

* [Tom Hanks] Tom Hanks
* [Ewan McGregor] Ewan McGregor
* [Stellan Skarsgård] Stellan Skarsgård
* [Ayelet Zurer] Ayelet Zurer
* [Pierfrancesco Favino] Pierfrancesco Favino

Filmin Konusu Çok eski zamanlarda kurulmuş gizli bir kardeşlik örgütü . Dünyayı baştan sona yok edecek ölümcül bir silah , akıl almaz hedefler. Harward Üniversitesi bilim Profesörü Robert Langgdon efsane gizli örgüt Illuminati ‘ nin Galileo zamanlarından buyana Katolik Kilisesi ‘ nin yobaz inançlarını lanetlemek suretiyle bilimin yararlarını yücelten ve hala faaliyette olup esrarengiz cinayetler işlediğini öğrendiğinde şok geçirir. Parlak bir geçmişi olan fizikçi Leonarda Vetra vahşi bir cinayete kurban gitmiştir. Bir gözü oyulmuş ve kalbide örgütün simgesiyle dağlanmıştır .Ünlü Bilim adamının son buluşu olan güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşı madde çalınmış ve yeni Papa seçiminin yapılacağı gün Vatikan Şehri ‘ nin altında biryere saklanmıştır. Langdon , Vetra ‘ nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile dünyayı yok olmaktan kurtarmak amacıyla italya caddelerinde , kiliselerde soluk soluğa koşturarak dörtyüz yıllık bir izi sürerek Illuminati’nin izini bulmaya çalışırlar.

Play tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp yeniden play e basınız.. Filmleri kesintisiz izlemek için play e basıp durdurunuz 5 dak sonra izlemeye başlayınız.. Çalışmayan linkleri mail adresinizde yazarak bildiriniz en kısa sürede linki düzeltip size filmin izlemeye hazır olduğunu haber verelim. Herkese İyi seyirler…

The Green Mile / Yeşil Yol (2000)

Posted in Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yönetmen:Frank Darabont
Oyuncular:Tom Hanks (Paul Edgecomb) , Michael Clarke Duncan (John Coffey) , Michael Jeter (Eduard Delacroix) , Doug Hutchison (Percy Wetmore) , David Morse (Brutus “Brutal” Howell) , James Cromwell (Warden Hal Moores) , Barry Pepper (Dean Stanton)
Filmin Konusu: Film, yaşlı Paul Edgecomb’un arkadaşı Elanie Connelly’ e, Cold Mountain Hapishanesi’nde gardiyan olduğu uzun yıllar boyunca yaşadıklarını anlatmasından oluşuyor.

Edgecomb, hikayesini anlatırken bir huzurevinde yaşamaktadır ve hapishanedeki görevinin üzerinden yıllar geçmiştir. Hapishanedeki hücrelerinden alınan idam mahkumlarının elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına giderken yürüdükleri, bir millik yeşil yolda yaşananlara her defasında tanık olan Edgecomb, ömrü boyu unutamayacağı olaylara tanık olur…..

webmaster wordpress
Bu sitede Online Film izleyin. Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. film izle | yabancı film seyret