Happy Feet – Neşeli Ayaklar Tek Parça izle

Posted in 2007 filmleri, Aile Filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Çizgi / Anime Filmler, Komedi Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Happy Feet Neşeli Ayaklar


Film : Happy Feet – Neşeli Ayaklar

Yapım : 2006

Tür : Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Müzikal, Romantik

Yönetmen : George Miller, Judy Morris, Warren Coleman

Film hakkında bilgi : Neşeli Ayaklar, Antartika’da geçen bir komedi macera filmi. Antartika’da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulmak ve etkilemek için bir “Kalbe Seslenen Şarkı”sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. Kahramanımız Memphis ve Norma Jean’in oğlu Mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Ancak, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar.
Tüm dünyada hem küçükler hem de büyükler tarafından merakla beklenen, İmparator Penguenlerinin Antartika’daki maceralarını konu alan bu animasyon hafta sonunda ABD’de en çok izlenen film oldu. Büyük küçük herkesin yoğun ilgisi ile “Neşeli Ayaklar” yaklaşık 42,3 Milyon Dolar (yaklaşık 61,4 Milyon YTL) hasılat elde etti.

Happy Feet – Neşeli Ayaklar filmini izle

Flightplan – Uçuş Planı Tek Parça izle

Posted in Aksiyon- Macera Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Yabancı Filmler

Film : Flightplan – Uçuş Planı

Yapım : 2005

Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem

Yönetmen : Robert Schwentke

Oyuncular : Jodie Foster, Sean Bean, Peter Sarsgaard, Matthew Bomer, Erika Christensen

Film hakkında bilgi : Yakınlarını yeni kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan bir anne, yanında küçük kızıyla beraber Berlin’den Amerika’ya uçmaktadır. Yolculuğun bir noktasında küçük kız ortadan kaybolur. Anne telaşa düşerek çevresindekiler ve mürettebattan yardım ister. Ancak uçaktaki hiç kimse böyle bir kızın varlığını hatırlamaz gibi görünmektedir.

Flightplan – Uçuş Planı filmini izle

Iron Man – Demir Adam izle

Posted in 2008 filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Iron Man izle - Demir Adam izle
Film : Iron Man – Demir Adam

Yapım : 2008

Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Komedi, Macera

Yönetmen : Jon Favreau

Oyuncular : Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Gwyneth Paltrow, Terrence Howard, Jeff Bridges

Film hakkında bilgi : “Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man – Demir Adam”da Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark, istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretiyordu. Böylece Çinliler’in kontrolünden çıkarak onları durdurabileceğine inanıyordu. Çin’den kaçıp ABD’ye geri döndüğünde tehlikeli bir komplonun varlığını keşfedince durdurabilmek için de Demir Adam’a dönüşüyordu.

Demir Adam’ın çok ünlü bir de düşmanı vardır. Kısaca M.O.D.O.K. adıyla bilinen bu düşman, sadece öldürmek için dizayn edilmiş beyinsel bir organizmadır. Sallanan sandalyesinde oturan kocaman kafalı bir yaratıktır. Ancak yönetmen Jon Favreau’nun Myspace sitesinde yaptığı açıklamaya göre, Soğuk Savaş dönemini çağrıştırdığı için filmde M.O.D.O.K.’a yer verilmeyecek. Demir Adam’ın düşmanı olarak Mandarin Çinli’si yer alacak.

Iron Man – Demir Adam filmini izle

Drillbit Taylor izle

Posted in 2008 filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Drillbit Taylor İzle


Film : Drillbit Taylor

Yapım : 2008

Tür : Komedi

Yönetmen : Steven Brill

Oyuncular : Owen Wilson, Adam Baldwin, Leslie Mann, Josh Peck, David Koechner

Film hakkında bilgi : Ryan, Wade ve Emmit lisenin açıldığı ilk gün bir araya gelirler. Tam herşey yolundadır ki, karşılarına okulun azılı öğrencisi Filkins çıkar. Filkins bu üçlünün tam anlamıyla kabusu olur.

Üç arkadaş kendilerini ondan koruyacak bir yöntem bulmaya çalışırlarken, akıllarına bir bodyguard tutmak gelir. Kendilerine en uygun olan aday Drillbit Taylor’dur. Sokaklarda yaşayan Taylor, çocukları koruma görevini kabul eder.

Drillbit Taylor filmini izle

Mr. Nobody – Bay Hiçkimse izle

Posted in 2009 Filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Bay Hiçkimse izle - Mr. Nobody

Film : Mr. Nobody – Bay Hiçkimse

Yapım : 2009

Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera, Romantik

Yönetmen : Jaco Van Dormael

Oyuncular : Diane Kruger, Jared Leto, Sarah Polley, Juno Temple, Rhys Ifans, Daniel Mays

Film hakkında bilgi : Başlıkta bahsi geçen Bay Hiçkimse, 2092 yılında dünyada kalmış son ölümlü olan 117 yaşındaki Némo adlı bir adam. Ölüm döşeğindeki Némo genç bir çocukken bir peronda durduğunu hatırlar. Tren kalkmak üzeredir. Annesiyle birlikte mi gitmeli, yoksa babasıyla mı kalmalıdır? Bu karar, sonsuz sayıda olasılığı doğuracaktır… Ve pek çok gezegen, iki ölüm ve sevilecek kadınlar….

Mr. Nobody – Bay Hiçkimse filmini izle

I Could Never Be Your Woman – Kadının Olamam Tek Parça izle

Posted in 2007 filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Kadının Olamam İzle

Film : I Could Never Be Your Woman – Kadının Olamam

Yapım : 2007

Tür : Komedi, Romantik

Yönetmen : Amy Heckerling

Oyuncular : Michelle Pfeiffer, Saoirse Ronan, Paul Rudd, Sarah Alexander

Film hakkında bilgi : Rosie (MICHELLE PFEIFFER) Los Angeles’ta yaşayan 40 yaşında bekar bir annedir. Ve hayat hiçkimse için olmadığı gibi onun içinde planlandığı gibi gitmemektedir. TV’de You Go Girl, adlı bir Tv programının yapımcılığını yapmaktadır. Hazırladığı program riske girmiştir; seksi patronu Marty (FRED WILLARD), onun programı yerine bir reality show yayınlamayı düşünmektedir, asistanıJeannie (SARAH ALEXANDER) ise sabotaj peşindedir. Evde de işler pek yolunda gitmemektedir. Eski kocası yeni ve genç eşinden bebek beklemekte artık gen bi kız olan Izzie (SAOIRSE RONAN) ise dejenere bir genç olan Dylan (RORY COPUS) ile arkadaşlık etmektedir.

Genç ve yetenekli bir oyuncu olan Adam Perl (PAUL RUDD) kasting odasına girdiğinde Rosie’nin kalbinin atışları değişmiştir… Fakat 40 yaşında olgun bir kadın olarak böyle genç bir erkeğe gönlünü kaptırmak hiç de doğru gözükmemekteydi. Rosie kendi duygularıyla savaşmakta İzzie’nin bile bu çok sevdiği adamı olabildikçe hayatının dışında tutmaya çalışmaktadır… Fakat gönül ferman dinlemez…

I Could Never Be Your Woman – Kadının Olamam filmini izle

Hero Wanted Tek Parça izle

Posted in 2008 filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Dram Filmleri, Suç filmleri, Yabancı Filmler

Film : Hero Wanted

Yapım : 2008

Tür : Aksiyon, Dram, Suç

Yönetmen : Brian Smrz

Oyuncular : Cuba Gooding Jr., Ray Liotta, Norman Reedus, Christa Campbell, Kim Coates

Film hakkında bilgi : Liam Case (Gooding Jr), kendi halinde, yeni kaybettiği karısının ölümünün verdiği acı ile başa çıkmaya çalışan bir çöpçüyken, genç bir kızı yanan bir arabadan kurtararak kahraman olur. Aradan yıllar geçer, Case unutulur ve ünü söner… Bir gün, eski “kahraman” statüsüne geri dönmek, ve bu arada hoşlandığı banka memuresini etkilemek için bir banka soygununu önlemeye çalışır, ancak başarısız olur ve yaralanır… Hastanede uyanan Case intikam almaya yemin eder ve olay hakkında kendi incelemesini yapamaya başlar ancak karanlık sırlar peşini bırakmayacaktır…

Hero Wanted filmini izle

Knight and Day – Gece ve Gündüz izle

Posted in 2010 filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Film : Knight and Day – Gece ve Gündüz

Yapım : 2010

Tür : Aksiyon, Komedi, Macera, Romantik

Yönetmen : James Mangold

Oyuncular : Tom Cruise, Cameron Diaz, Maggie Grace, Peter Sarsgaard, Marc Blucas

Film hakkında bilgi : Yalnız bir kadın olan June, oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. Kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan June, tesadüf eseri bir süper ajan olan Milner ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.

Knight and Day – Gece ve Gündüz filmini izle

Definetely, Maybe – Kesinlikle, Belki izle

Posted in 2008 filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Kesinlikle Belki İzle

Film : Definetely, Maybe – Kesinlikle, Belki

Yapım : 2008

Tür : Dram, Komedi, Romantik

Yönetmen : Adam Brooks

Oyuncular : Ryan Reynolds, Rachel Weisz, Abigail Breslin, Isla Fisher

Film hakkında bilgi : Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine gelmiş bir babadır. Anne ve babasının hikayesini öğrenmek isteyen küçük Maya, Will’i geçmişe geri döndürecektir. 1992 yılında başlayan ve üç farklı kadınla apayrı bir ilişki yaşadığı bu hikayede, Will sevgililerinin isimlerini Maya’dan özellikle saklar. Böylelikle Maya annesinin Will’in hangi sevgilisi olduğunu tahmin edecektir. Bayan Hayes Will’in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mıdır?

Definetely, Maybe – Kesinlikle, Belki filmini izle

Logorama izle

Posted in 2009 Filmleri, Aksiyon- Macera Filmleri, Çizgi / Anime Filmler, Yabancı Filmler

Film : Logorama

Yapım : 2009

Tür : Animasyon, Aksiyon

Yönetmen : François Alaux

Oyuncular : Bob Stephenson, Sherman Augustus, Aja Evans

Film hakkında bilgi : Polis, üzerinde dünyaca ünlü kurumsal firmaların logolarını taşıyan silahlı azılı suçluyu takibe alır.

Logorama filmini izle

webmaster wordpress
Bu sitede Online Film izleyin. Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. film izle | yabancı film seyret