Ambargo

Posted in +18 filmler

Aydemir Akbaş ve Zerrin Egeliler’in filmi olan Ambargo filmini aşağıdan online izleyebilirsiniz…

[yahoo] http://video.yahoo.com/watch/3385683/9471280[/yahoo]

Provocation / Tavan Arası (1995)

Posted in +18 filmler, Yabancı Filmler

Oyuncular: Erika Savastani, Fabrizia Flanders, Gianni Demartiis, Lindo Damiani, Antonio Ascani
Filmin Konusu: Carlo ve Amelia restoran sahibi bir çifttir. Yeğenleri Gianni de onlarla kalmakta ve restoranda çalışmaktadır. Rolando zengin ve önemli bir müşteridir. Bir gün yeğenleri Marilena döner ve Carlo, Amelia ile birlikte yaşamaya başlar. Carlo, Marilena’yı çok cazip bulur ve ilişki kurmak ister.

Bu içerik yayından kaldırılmıştır

Scarlett Diva / Kızıl Diva ( 2000)

Posted in Yabancı Filmler

Yönetmen: Asia Argento
Oyuncular: Asia Argento Jean Shepard Herbert Fritsch Gianluca Arcopinto Joe Coleman Francesca d’Aloja Vera Gemma
Filmin Konusu: Henüz 24 yaşında olan ünlü aktris Anna Batista (Asia Argento) şöhret batağının ortasında büyük bir bunalım yaşamakta ve kendini bulmak için mücadele vermektedir. Fakat içindeki özgür ruh onu her seferinde yeni bir çılgınlığa sürükler. Erotik ve fantastik bir kurguya sahip olan, İtalyan korku sinemasının babalarından Dario Argento’nun kızı Asia Argento’nun başrolünü oynadığı ve senaryosunu yazıp, yönettiği Kızıl Diva biraz taşkın, biraz deli genç bir yıldızın hikayesi….

webmaster wordpress
Bu sitede Online Film izleyin. Sitemizde bulunan filmlerin videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Eğer filmlerin hak sahipleri isterse videolar kaldırılır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. film izle | yabancı film seyret