Helvetica

Eklenen bölümler Son Eklenenler

Helvetica

Helvetica

Yapım : 2007 / İngiltere / 80 Dakika

Tür : Belgesel

Yönetmen : Gary Hustwit

Etiketler : Helvetica 720P HD Altyazılı izle

Film hakkında bilgi : Bir yazı karakterini konu alan bu ilk uzun metrajlı film, aynı zamanda tipografi, grafik tasarım ve küresel görsel kültür konusunda bağımsız bir yapım. Bir yazı karakterinin, yani 2007’de 50. yılını kutlayacak olan ünlü Helvetica’nın yaygınlaşmasını, yazı karakterlerinin hayatımız üzerindeki etkisi hakkındaki daha geniş bir tartışma çerçevesi içine oturtan filmde, büyük şehirlerdeki kentsel mekânlar ve buralarda karşılaştığımız yazı karakterleri incelenirken ünlü tasarımcılarla eserleri, yaratıcı süreçler ve yazı karakteri kullanımlarındaki seçimler ve estetik hakkında yapılan röportajlara yer verilmektedir. 

Helvetica

Mail.ru #480P – Part 1
Part 2
Vk.com #720P – Part 1
Part 2
Bu sitede Online Film İzleyebilirsiniz. Filmlerin hepsi ücretsiz olmakla beraber talebiniz ile yeni filmler ekleyebiliriz. Bazı filmler Türkçe Dublaj, bazı filmler ise alt yazılı olarak yer almaktadır. Eğer bir film bozuk ise ya da seyretmekte zorluk çekiyorsanız lütfen bize Çalışmayan Link Bildir formu ile haber veriniz.

Online Film izleyin sitesinde Aksiyon, Komedi, Macera, Dram, Korku, Savaş, Spor, Erotik, Gerilim, Yeşil Çam, En yeni, en iyi, çizgi filmler, aile kategorilerinde yerli yabancı, türkçe dublajlı, alt yazılı, tek parça, hd veya 720p film ler izle yebilirsiniz. Can sıkıntınızı gidermek için bizi Twitter ve Facebook’tan takip ederek yeni filmler ve videolar seyredebilirsiniz. Sinemalar .com’da ya da Imbd ‘de beğendiğiniz filmleri indirmeden izlemek istiyorsanız hem de bunlar full film seyret olacaksa online film izleyin.

Eğer

Helvetica

filmi çalışmıyorsa lütfen bize haber verin.
Ücretsiz ve kesintisiz olarak Helvetica izle.

Helvetica 720P HD Altyazılı izle

Yorum Yazın