Elli İlk Öpücük – 50 First Dates İzle

Eklenen bölümler Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Elli İlk Öpücük filminin ana karakterleri önce seviş sonra bırak zihniyetinde olan bir Kazanova Henry ile her günün gecesinde hafızası silinen sanat öğretmeni olan lucy ile aralarında geçen hikayeyi anlatan bir romantik komedi.

Soğuk denizlerde yaşacan canlıları inceleyen veteriner Henryy Roth bütün hayatını planlamış bir adamdır .Hawai şehrindeki Deniz Yaşamı Parkında deniz hayvanlarına bakmadığı zamanlarda , tatil aşkı arayışında turistlerin kalbini çalmakla ve onları yatağa atıp gecelik ilişkiler yaşamakla meşguldür. Henry için uzun süreli bir ilişki yaşaması söz konusu değildir, zira böyle bir şey, 10 yıldır planladığı Alaska’ya tekneyle gidip morsların sualtı yaşamını inceleme hayallerini sekmeye uğratır.

Henry, rüyalarını gerçekleştirmeye çok yaklaşmıştır ki, teknesi deniz Yılanı bir talihsizlik yaşar ve Henry kendini Hukilau Cafe de bulur. Buradaki müdavimler onu güvenmeyen bakışlarla süzerken, Henry’nin bakışlarıysa müşterilerden güzel ve seksi Lucy Whitmore ‘ a takılır.

Henry, tek başına kahvaltı eden seksi Lucy ‘ ye görür görmez vurulur . Genç kızın gözlemeleri metodik bir biçimde kesip mükemmel çadırlar haline getirişi ilgisini çeker ve Henry , ertesi gün tekrar Hukilau cafeye gider . Lucy yine yalnız oturmuştur ve yine gözlemelerini mükemmel kulübeler haline getirmektedir. Gözleme kabininin kapısı bir türlü kapanmayınca, Henry bu fırsattan yararlanır Lucy ‘ nin yanına gidip, kürdandan bir kapı yapar.

İki genç gözlemelerden ve deniz memelilerinden bahsederken, Henry, Lucy’ye gitgide daha büyük bir ilgi duymaya başlar. Oralı kızlarla çıkma konusundaki kuralını hiçe sayarak, Lucy’yi ertesi gün beraber kahvaltı etmeye davet eder. Ama bir sonraki gün Cafeye gidip, bir önceki günkü sohbetlerden söz edince, Lucy onun bir tür sapık olduğunu düşünür ve etraftan yardım ister. Henry’nin kim olduğu hakkında kimsenin hiçbir fikri yoktur. Henry anlar ki eğer Lucy’nini sevgisini kazanmak istiyorsa , hayatı boyunca her gün tekrar sıfırdan başlamak zorundadır.

Elli İlk Öpücük – 50 First Dates izle

One Response to “Elli İlk Öpücük – 50 First Dates İzle”

  1. nazlı Says:

Yorum Yazın